+420 603 839 340

O nás

Hledáte-li profesionální stomatologické služby pro děti a dospělé v obci Zlatníky (necelé dva kilometry od Dolních Břežan u Jesenice), neváhejte a navštivte soukromou zubní ordinaci MUDr. Hany Kratochvílové, která pro své pacienty zajišťuje tu nejkvalitnější péči nejen z oblasti generální stomatologie, ale i z oblasti záchovné a estetické stomatologie, včetně bělení zubů a dentální hygieny.

„K paní zubařce chodím už 6 let, léčí zuby celé mé rodině a vždy, když nastal nějaký problém, ochotně pomohla i mimo ordinační dobu. Od mala jsem se zubařů bála a až k této doktorce chodím beze strachu- jsem velice spokojena s její prací.“ (Lucie Černá, www.znamylekar.cz)

Zubní ordinace Zlatníky - MUDr. Hana KratochvílováZubní ordinace Zlatníky - MUDr. Hana Kratochvílová

Zubní ordinace Zlatníky – MUDr. Hana Kratochvílová

MUDr. Hana Kratochvílová vystudovala na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a je držitelkou osvědčení ČSK (praktický zubní lékař, atestace I. stupně, 1984), kterého dosáhla v rámci programu celoživotního vzdělávání. V současné době se paní doktorka věnuje praktickému a estetickému zubnímu lékařství v rámci své soukromé stomatologické praxe v obci Zlatníky. Společně s paní doktorkou v ordinaci působí i plně kvalifikovaný a zkušený lékařský personál, který je společně s moderním technologickým vybavením a celkově příjemným prostředím ordinace zárukou vysoce kvalitní lékařské péče.

„K paní doktorce chodí celá naše rodina, včetně dvou malých dětí a musím konstatovat, že jsme s ní neměli žádný problém. Oceňuji přátelské, milé a profesionální chování jak k dětem, tak i k dospělým. Dále se mi líbí vybavení čekárny, kde je k dispozici voda a i hračky pro děti. Doporučuji.“ (Helena T., www.znamylekar.cz)

Mezi služby poskytované naší stomatologickou ordinací patří zejména komplexní diagnostická a preventivně léčebná péče o chrup všech věkových kategorií. Velkou novinkou je pak i ošetření za pomoci diodového laseru, který nám umožňuje provádět zákroky z oblasti endodoncie, parodontologie, zubní chirurgie a dalších problémových odvětví s minimálním zásahem do nervových tkání a činí z nich tak méně nepříjemné a bolestné zážitky.
Pro kompletní výčet služeb poskytovaných naší stomatologickou ordinací navštivte prosím záložku „naše kompletní služby“ na těchto webových stránkách.

„Velký odborník ve svém oboru. S paní zubařkou jsem nikdy neměla žádné problémy. Vždy mi vyjde ve všem vstříc.. Předtím jsem k zubaři chodila s hrůzou ale teď tam chodím s radostí:)“ (Zemanová, www.znamylekar.cz)

K našim pacientům si vždy zachováváme osobní a velmi individuální přístup, což nám v kombinaci s moderním lékařským vybavením, velkým vědomostním potenciálem a nadšením, které do našeho zaměstnání vkládáme, umožňuje poskytovat ty nejkvalitnější stomatologické služby v okolí. Naše ordinace je navíc zařízena tak, aby se v ní cítili pohodlně jak ti velcí, tak i ti nejmenší pacienti, kterým je zde k dispozici velké množství hraček a nechybí zde ani zásobník s pitnou vodou, či moderně zařízené toalety. Všechny tyto aspekty z nás v kombinaci s použitím těch nejkvalitnějších materiálů a anestetik činí ordinaci, do které se naši pacienti již více než 20 let velmi rádi vracejí.

„Paní doktorka i sestra jsou výborné,ochotné profesionálky s vlídným přístupem a všem je mohu vřele doporučit…“ (Pavel Štolba, www.znamylekar.cz)

Naše ordinace spolupracuje s těmi nejrozšířenějšími českými pojišťovnami – kompletní přehled lze nalézt v záložce „jak probíhá spolupráce“ na těchto webových stránkách.

Objednávky na preventivní prohlídky lze provést jak osobně v naší ordinaci, tak po telefonické domluvě. Novinkou je možnost objednání přes online systém Orfeo (více informací naleznete v záložce „objednání služeb“.

Pro transfer či zavedení nového pacienta je nutná osobní návštěva.

Na Vaši návštěvu se velice těšíme!