+420 603 839 340

Zkušenosti v oboru stomatologie

MUDr. Hana Kratochvílová vystudovala na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a je držitelkou osvědčení ČSK (praktický zubní lékař, atestace I. stupně, 1984), kterého dosáhla v rámci programu celoživotního vzdělávání. V současné době se paní doktorka věnuje praktickému a estetickému zubnímu lékařství v rámci své soukromé stomatologické praxe v obci Zlatníky.

Stomatologická ordinace MUDr. Hany Kratochvílové poskytuje svým pacientům ty nejkvalitnější služby z oblasti preventivní a estetické stomatologie již více než dvacet let. Za tuto dobu jsme ošetřili již

Zubní ordinace Zlatníky - MUDr. Hana Kratochvílová

Zubní ordinace Zlatníky – MUDr. Hana Kratochvílová

mnoho spokojených pacientů, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují naši ordinaci všem svým známým.

Velice rádi bychom na tomto místě odcitovali některé pozitivní ohlasy ze serveru ww.znamylekar.cz:

  • „K paní zubařce chodím už 6 let, léčí zuby celé mé rodině a vždy když nastal nějaký problém, ochotně pomohla i mimo ordinační dobu. Od mala jsem se zubařů bála a až k této doktorce chodím bez strachu, jsem velice spokojena s její prací.“ (Lucie Černá)
  • „Vše u paní doktorky funguje tak jak má, když jsem objednaný na konkrétní čas tak se mi nestalo, že bych čekal, je příjemná i lidsky – spokojenost s péčí za mě není třeba komentovat – kdybych nebyl spokojený, tak bych k paní doktorce nechodil.“ (M.K.)
  • „Má osobní zkušenost je taková že mé mámě zachránila skoro všechny zuby po narození mé mladší sestry.Většina doktorů to s ní vzdala a připravovali ji na zubní náhradu,jen ona si s ní dala práci a zachránila ji její zuby a do dnes už má zuby v pořádku.“ (Jiří Pech)
  • „Jako pacient jsem s paní doktorkou velice spokojen, ochotná, vysvětlí před zákrokem postup a její přístup je profesionální. V případě potřeby se dá domluvit i termín mimo ordinační hodiny, což je skvělé.Mohu jen doporučit.“ (Martin M.)
  • “ K pani doktorce chodí celá naše rodina včetně dvou malých dětí a musím konstatovat, že jsme s ní neměli žádný problém. Oceňuji přátelské, milé a profesionální chování jak k dětem, tak i k dospělým. Dále se mi líbí vybavení čekárny, kde je k dispozici voda a i hračky pro děti. Doporučuji“ (Helena T.)

Za tyto a mnoho dalších pozitivních ohlasů velmi děkujeme a slibujeme, že se i v budoucnu vynasnažíme o to, aby jste byli s našimi službami stoprocentně spokojeni.